O nas

Firma Agolma istnieje na rynku od 1991 roku. Obecnie mieścimy się w we Wrocławiu przy ul. Wielkopolskiej 72, na terenie Starej Garbarni.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną serów i galanterii nabiałowej. W ofercie posiadamy sery twarde, pleśniowe, topione, homogenizowane, camembert, typu feta, masło, margarynę, kefir, jogurt, śmietanę i maślanki. Naszymi partnerami handlowymi są najlepsi producenci artykułów mleczarskich.

Artykuły nabiałowe dostarczamy do polskich i zagranicznych sieci handlowych. Docieramy także do szerokiej rzeszy odbiorców takich jak sklepy prywatne, hotele, szkoły, bursy, bufety, jednostki wojskowe, zakłady karne, piekarnie, pizzerie, firmy gastronomiczne. Naszymi Klientami są również przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec.

Proponujemy naszym Klientom bardzo korzystne warunki współpracy, niskie ceny i doskonałej jakości towar. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością HACCP. Spełniamy wszelkie wymogi sanitarne. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne z Wojskowej Inspekcji Weterynaryjnej. Samochody-chłodnie, którymi dostarczamy produkty nabiałowe do Klientów spełniają wymagane normy i są dopuszczone do pracy przez służby sanitarne.

Terminowo, fachowo i rzetelnie dowieziemy towar do każdego Klienta.

Zapraszamy do współpracy

 
© Agolma 2006